Zmień swój ogród na jesień!

Coraz krótsze dni, chłodne wieczory i poranki oraz żółknące na drzewach liście codziennie przypominają nam o nadchodzącej wielkimi krokami jesieni. Czy zmiana aury musi oznaczać koniec sezonu na odpoczynek na tarasie? Niekoniecznie! Wczesna, złota jesień jest niezwykle urokliwą porą, którą warto delektować się, siedząc w ulubionym fotelu na tarasie. Jakie zmiany warto wprowadzić do ogrodu, aby cieszyć się nim niezależnie od aury? Sprawdź!

Nowy zestaw ogrodowy z technorattanu? Dlaczego nie!

Sezon jesienno-zimowy to doskonały moment na wymianę mebli. Najwyższa pora pożegnać twarde, niewygodne krzesła z drewna i zapewnić sobie najwyższy komfort odpoczynku. Właśnie teraz w większości sklepów z wyposażeniem outdoorowym ruszają wielkie wyprzedaże. Dzięki posezonowym obniżkom wymarzony zestaw ogrodowy z technorattanu o modułowej budowie albo designerską huśtawkę możesz kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej!

Promiennik

Wieczorny chłód nie zamknie Cię w czterech ścianach, jeśli nad zestawem mebli ogrodowych zamontujesz nowoczesny promiennik – niewielkie urządzenie przypominające lampę. Jednak, w przeciwieństwie do niej, promiennik emituje nie tylko  światło, ale również przyjemne ciepło zbliżone do efektu naturalnych promieni słonecznych.

Stwórz nastrój!

Ważnym elementem kształtującym charakter tarasu są dodatki. Doskonałym uzupełnieniem jesiennej aranżacji będą subtelne akcenty dekoracyjne w postaci lampionów. Ustawiając przy schodach i meblach ogrodowych subtelne, wyplatane z technorattanu lub rattanu lampiony, delikatnie rozjaśnisz przestrzeń i stworzysz romantyczną atmosferę sprzyjającą rozmowom podczas długich wieczorów.