PLAY świętuje zniesienie granic

logo-playPLAY świętuje zniesienie granic koncertami orkiestr dętych w największych miast Polski. A klienci PLAY w krajach strefy Schengen płacą tak, jak za połączenia w kraju.

PLAY świętuje zniesienie granic koncertami orkiestr dętych w największych miast Polski. A klienci PLAY w krajach strefy Schengen płacą tak, jak za połączenia w kraju.

W dniach 21-23 grudnia w centralnych punktach 6 miast Polski (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Szczecin) sekcje dęte będą grały hymny państw znajdujących się w obszarze Schengen (m. in. Niemiec, Włoch, Francji, Polski a także Unii Europejskiej). Koncerty będą uświadamiać przechodnim, że granice znikają a kontakt z bliskimi jest coraz łatwiejszy dzięki Ofercie Promocyjnej „Schengen”, o której informować będą towarzyszący orkiestrom promotorzy. Oferta Promocyjna PLAY „Schengen” obowiązuje od 21 grudnia 2007 r. do 31 stycznia 2008 r. W tym okresie wszystkie połączenia głosowe (wychodzące) w roamingu międzynarodowym, do innych użytkowników sieci PLAY są w cenie 0,49 zł brutto za minutę połączenia (taryfikacja co 30 sekund). Aktualna lista sieci i krajów, w których można korzystać z usługi roamingu dostępne są na stronie internetowej www.playmobile.pl