Oleje silnikowe, płyny eksploatacyjne, chemia i wiele innych. Te produkty do pielęgnacji samochodu znajdziesz w sklepie motoryzacyjnym DbamToMam.pl

Kierowcy, którzy na czas wymieniają olej w silniku, używają kosmetyków do jego pielęgnacji i stosują się do zaleceń producentów, cieszą się niezawodnym stanem samochodu. W końcu ma to wpływ na jego dalszą jazdę i funkcjonowanie. Świadomi właściciel pojazdu korzysta na tym najbardziej. Z tego cieszą się również nowi nabywcy. Na rynku motoryzacyjnym poszukiwane są auta, cieszące się dobrym stanem technicznym. To oszczędność portfela i brak wizyt w warsztacie. A gdzie kupować najtaniej? Oczywiście w sklepie online DbamToMam.pl!

Oleje, filtry, płyny chłodnicze – wszystko, czego potrzebujesz

W asortymencie sklepu Dbam To Mam zrobisz zakupy do corocznego przeglądu samochodu. Niezależnie od tego, czy jest to osobówka, samochód ciężarowy czy dostawczak. Pełny opis produktów, wyszczególnione ceny, dostawa do domu lub paczkomatu. Czego chcieć więcej? Bez problemu zamówisz poszukiwane oleje do samochodów ciężarowych, wraz z filtrem pod konkretny model. Płyny chłodnicze w przystępnych cenach, jak i chemia przeznaczona do czyszczenia wtrysków, płukanki silnika i dodatki do paliwa. Sklep Dbam To Mam… zadba o Twój portfel i samochód. Sprawdź pełną ofertę i nie czekaj dłużej!

Wybierz olej zgodnie z zaleceniami producenta

A jeżeli już przy oleju mowa. Jego wymiana powinna odbywać się maksymalnie po przejechaniu 15 tys. km lub raz w roku. Dobrej jakości oleje potrafią zdziałać cuda i zapewnić komfortową pracę jednostki napędowej. Przy jego wyborze zwracajmy uwagę na właściwości, klasyfikacje i oznaczenia. Do azjatyckich marek takich aut, jak: Toyota, Suzuki, Honda,  Nissan lub Lexus, polecany jest olej 0w16. Dedykowane są one do nowoczesnych konstrukcji benzynowych, hybrydowych i dieslowych. Dlatego warto postawić na sprawdzone marki i rozwiązania, a te spotkasz w sklepie Dbam To Mam – https://dbamtomam.pl/130-0w16. Zapraszamy do udanych zakupów!

 


lampion na taras balkon pufy ścianka pergola