Nowoczesna kuchnia w ogrodzie – sposób na doskonałe dania z grilla

Szukając sposobów na zaaranżowanie oryginalnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu, warto zwrócić uwagę na strefy łączone. Kuchnia w ogrodzie obok letniej jadalni będą idealnym miejscem do relaksu i przestrzenią, gdzie możemy podejmować gości, zapraszać bliskich.

Kuchnia w ogrodzie z grillem

Kuchnia w ogrodzie pozwoli nam na przygotowanie wyjątkowych dań… o ile uzupełnimy ją o nowoczesny grill! Grille gazowe biją rekordy popularności – są one doskonałą alternatywą dla klasycznych grilli, w których wykorzystywany jest brykiet. Grille gazowe pozwolą na przyjemniejsze grillowanie i tworzenie ulubionych dań w okresie lata. Grill taki zasilany jest gazem z butli – butla ukryta jest wewnątrz konstrukcji grilla, przez co nie wpływa ona na estetykę otoczenia. Grille gazowe posiadają kilka palników umieszczonych pod szerokim rusztem – dzięki nim możliwe jest grillowanie większej ilości produktów w tym samym czasie. Użytkownicy mogą regulować wysokość płomienia i stopień wysmażenia pokarmów Przemyślana konstrukcja grilla sprawia, że czyszczenie rusztu czy dna nie sprawia żadnego problemu.

Zadaszona kuchnia w ogrodzie

Jak sprawić, aby kuchnia w ogrodzie i jadalnia były odpowiednio zabezpieczone przed silnym słońcem czy niespodziewaną mżawką? Okazuje się, że doskonałym sposobem na zadaszenie jest wykorzystanie funkcjonalnej pergoli. Nowoczesne pergole ogrodowe to konstrukcje, które wznoszone są modułowo. Elementy konstrukcji tworzone są z aluminium zabezpieczonego przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, korozją. Dach konstrukcji składa się z aluminiowych lameli, które mogą obracać się wokół własnej osi. Lamele pozwalają na decydowanie o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Kuchnia w ogrodzie może być więc skąpana w słońcu, jak i zacieniona, kiedy tylko będzie taka potrzeba. Dach w pozycji zamkniętej chroni nie tylko przed słońcem – pozwala też na ochronę przed niespodziewaną mżawką.

 

 


Jedáleň na terase - miesto pre rodinné stretnutia Drevený záhradný nábytok - prírodné a pevné vybavenie do vašej záhrady Prístrešky na terasy - ako vyhrať nekonečný boj s počasím