Liczba przeznaczenia

Numerologia pozwala nam określić cechy danej osoby, jej predyspozycje oraz ukryte talenty. Możemy naprawdę sporo dowiedzieć się o sobie na podstawie liczb, które kierują naszym życiem. Aby zdobyć tą wiedzę musimy wykonać bardzo proste obliczenia.

Czym jest liczba przeznaczenia?

Liczbę przeznaczenia można obliczyć w bardzo prosty sposób. Wystarczy nam data urodzenia danej osoby, ponieważ to ona determinuje los jaki ją czeka. Daty urodzenia w połączeniu z każdym szczególnym miesiącem lub rokiem, używa się do odczytywani skłonności i przyszłych wydarzeń.

Jak obliczyć liczbę przeznaczenia?

Jest to bardzo prosta czynność, wystarczy zsumować każda kolejną cyfrę występującą w naszej dacie urodzenia. Pokażemy jak tego dokonać na podstawie pana Andrzeja.

Andrzej Nowak: 23 marca 1975

Redukcja: 2 + 3 + 3 + + 1 + 9 + 7 + 5 = 30

Redukcja: 3 + 0 = 3

Co mówi liczba przeznaczenia o Andrzeju?

Życiowym wyzwaniem dla Andrzeja jest znalezienie w sobie odwagi do twórczego wzrostu i rozwoju, a także radzenia sobie z sukcesem i powiększaniem majątku. Utrudnia mu to jego wysoce ustrukturalizowana duchowość. Andrzej potrzebuje rozrywki, humoru i umiejętności posiadania i cieszenia się z wartościowych rzeczy bez poczucia winy. Powinien być mniej uparty, a bardziej uczuciowy i starać się kontrolować trudne strony swojej osobowości.

Czytaj więcej: Numerologia