Fotobudka – dodatkowa atrakcja na koncert

Organizując imprezę masową taką jak koncert w hali widowiskowej, warto zadbać o dodatkową oprawę tego wydarzenia. Dobrym pomysłem na promocję może być fotobudka, którą można zaadaptować przed wejściem na salę widowiskową.

Fotobudka śląsk – promocja koncertu i firmy eventowej

Wybierając fotobudkę można zorganizować jeszcze bardziej niezapomnianą imprezę masową. Przede wszystkim fotobudka może być spersonalizowana i przygotowana specjalnie na to wydarzenie. Wykonana jest z materiału, który swobodnie można oklejać wybranymi grafikami wydrukowanymi w technice cyfrowej. W ten sposób fotobudka może zostać oklejona wizerunkiem zespołu, czy artysty, którego koncert jest organizowany, oczywiście w porozumieniu z nim. Ludzie z chęcią robią sobie zdjęcia nie tylko w fotobudce, ale również obok niej, jeśli została tematycznie przygotowana.

Fotobudka śląsk – atrakcje czekające w fotobudce

Wejście do fotobudki przygotowanej na koncert skrywa jeszcze więcej atrakcji. Można zrobić sobie zdjęcie w koszulkach i czapeczkach z artystą bądź nazwą zespołu, czy też gwiazdorskich okularach i peruce. Taką fotką można pochwalić się od razu na portalu społecznościowym, gdyż bezpośrednio z fotobudki można przesłać na niego zdjęcie. Fotobudka daje możliwość również podpisania zdjęcia dowolnym tekstem i dobranie do niego czcionki, czy nawet dialogowego tekstu w chmurce. Takie zdjęcie można również wydrukować od razu na miejscu. Będzie to niezapomniana pamiątka z koncertu, a jeśli uda się jeszcze zdobyć podpis artysty na zdjęciu będzie jeszcze cenniejsze.

Fotobudka śląsk – możliwość wyświetlania reklamy sponsorów

Oczywiście sponsorzy pełnią niebagatelną rolę przy organizacji koncertu, dlatego muszą zostać specjalnie uhonorowani poprzez znajdujące się w budynku i przy scenie reklamy. Promocja sponsorów może odbywać się również w fotobudce. Ponieważ wydruk zdjęć trwa kilkanaście sekund w tym czasie mogą być na ekranie fotobudki wyświetlane reklamy sponsorów.

Fotobudka śląsk – baw się razem ze swoimi przyjaciółmi

Wybór fotobudki na koncert może być również dobrą możliwością na zaoferowanie publiczności dodatkowej grupowej zabawy. Do fotobudki można bowiem wejść nawet w 6 osób, by zrobić sobie wspólne zdjęcia tematyczne. Dzięki dodatkowym gadżetom, a także możliwości podpisu zdjęcia można zawsze pamiętać, gdzie zostało wykonane. Zdjęcia typu selfie w grupie są jeszcze bardziej ciekawe, tym bardziej, że miejsce jest ograniczone. Jednak z pewnością wszyscy zmieszczą się bez żadnego problemu w kadrze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk