Crowley Data Poland wchodzi na rynek telefonii komórkowej

Crowley Data Poland zawarł umowę o współpracy z firmą MNI Mobile umożliwiającą firmie świadczenie usług telefonii mobilnej w modelu MVNO z wykorzystaniem narzędzi oraz infrastruktury MNI oraz sieci mobilnej PTK Centertel.

Crowley planuje uruchomienie sprzedaży usług mobilnych na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2008 roku.

Crowley będzie świadczył usługi abonentom pod własną marką, zapewniając obsługę przed i posprzedażna, wraz z zachowaniem dotychczasowej przewagi konkurencyjnej firmy, jaką jest elastyczne dopasowanie oferty produktowej do potrzeb klienta.

– Jednym z ważnych elementów przyjętej przez nas strategii wzrostu firmy jest poszerzanie portfolio produktowego celem zapewniania klientom maksymalnie kompleksowych i dostosowanych do ich potrzeb rozwiązań mówi Piotr Wieczorkiewicz, Wiceprezes Crowley Data Poland. Jesteśmy przekonani, że efekt konwergencji, będący wynikiem uzupełnienia oferty stacjonarnych produktów głosowych i transmisji danych o produkty telefonii komórkowej profilowanej dla biznesu, będzie kolejnym źródłem wzrostu generowanego przez Spółkę w nadchodzących latach.

Crowley Data Poland planuje uruchomienie sprzedaży usług mobilnych na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2008 roku. Oferta kierowana będzie wyłącznie do klientów biznesowych, a w szczególności segmentu małych i średnich firm, w obsłudze którego specjalizuje się Crowley. W pierwszej kolejności nowa oferta zostanie zaproponowana dotychczasowym abonentom firmy.
[za telix.pl]