Bezpieczna i skuteczna depilacja ud

Gdy mówimy o niechcianym owłosieniu, którego pragniemy jak najszybciej się usunąć, zwykle mamy przed oczami włosy pojawiające się na nogach. Choć jednak to one budzą najwięcej wątpliwości i najczęściej skłaniają do zainteresowania się depilacją, nogi nie są jedynym miejscem, na którym włosy pojawiają się w zbyt dużej ilości. Pacjentki odwiedzające gabinety kosmetyczne często skarżą się także na obecność owłosienia na udach. Nie jest ono może aż tak widoczne, latem może być jednak dużym problemem. Czy jednak depilacja nóg jest zabiegiem przynoszącym oczekiwane rezultaty? Okazuje się, że jej efekty potrafią być wyjątkowo pozytywne.

Depilacja ud Wrocław odbywa się z wykorzystaniem jednego z trzech nowoczesnych laserów i polega na wytwarzaniu przez urządzenie wiązki światła, której zadaniem jest przeniknięcie do skóry. Gdy do niej trafi, jest pochłaniania przez barwnik obecny w mieszkach włosowych, a ciepło niszczy cebulki włosów. Zabieg jest nie tylko skuteczny, ale i w pełni bezpieczny także dla delikatnej skóry ud.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego gabinetu na medilaser.pl.


Záhradné pohovky - užite si vo veľkom štýle Prístrešky na terasy - ako vyhrať nekonečný boj s počasím  Prístrešok na terasu