Sony Xperia Z3 Compact trafiła do oferty Play

Od paru dni klienci sieci Play mogą wybrać wyjątkowy smartfon od Sony – Xperię Z3 Compact. Przyjrzyjmy się więc możliwościom tego telefonu.

Sony Xperia Z3 Compact w ofercie Play

To, czy opłaca się kupić telefon akurat w ofercie Play dobrze podsumował TopUP.CENTER. Naszym zdaniem zaproponowane przez operatora ceny też pozostawiają wiele do życzenia, ale nie to jest najważniejsze. Przyjrzyjmy się więc możliwością Xperii w wersji kompaktowej.

Xperia Z3 Compact, czyli odkryj nowe możliwości

fot. Sony

Producent gwarantuje, że stworzony przez nich smartfon gwarantuje bezpieczne prowadzenie rozmów w deszczu i robienie zdjęć w basenie i jest całkowicie odporny na przypadkowe zalanie. Dużo uwagi poświęcono także udoskonaleniu technologii robienia zdjęć – wykorzystano do tego technologie Cyber-shot i Handycam, które umożliwiają nagrywanie filmów w ruchu i gwarantują ostrość zdjęć robionych pod wodą.

fot. Sony

Sony postanowił także postawić na jakość dźwięku. System Hi-Res Audio sprawia, że swojej ulubionej muzyki posłuchasz bez żadnych zakłóceń i szumów. Nie można także zapominać o tym, że w smartfonie mamy także funkcję PS4™ Remote Play, która daje nam dostęp do konsoli PlayStation®4.

Wszystkie szczegóły techniczne możecie sprawdzić tutaj: Sony Xperia Z3 Compact.


opakowania kartonowe Dentysta w krakowie