Prezent zamiast koperty – co wybrać?

Znaczna część gości weselnych decyduje się podarować młodej parze kopertę z pieniędzmi. A może warto nieco się wysilić i podarować w tym dniu bliskim podarunek, który będzie pamiątką najpiękniejszego dnia w ich życiu? Sprawdź nasze propozycje i znajdź wyjątkowy prezent, który z pewnością przypadnie do gustu nowożeńcom!

Relaks i lenistwo – idealny początek wspólnej drogi

Każdy, kto wstąpił w związek małżeński wie, jak wielkim stresem okupiona jest organizacja wesela. Aby nowożeńcy doszli do siebie po długich miesiącach męczących przygotowań, podaruj im bezcenne, wspólne chwile! Jak to zrobić? Wystarczy, że wykupisz dla bliskich podwójny voucher do wykorzystania w jednym z ośrodków SPA. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na naładowanie akumulatorów niż korzystanie z odprężających masaży w ustronnym, luksusowym hotelu schowanym wśród górskich szczytów?

Jeśli Twoi bliscy bardziej niż spokojny relaks cenią przygody, możesz w weselnej kopercie umieścić nietypowy prezent – voucher na skok ze spadochronem albo przejazd po mieście luksusowym samochodem.

Grawerowane sztućce na prezent z klasą

Komplet wysokiej klasy sztućców zamkniętych w efektownej walizce jest uniwersalnym i ponadczasowym pomysłem na prezent. Unikaj niepraktycznych i niemodnych już modeli wykonanych ze srebra. Dużo lepiej sprawdzi się stal nierdzewna z dodatkiem niklu i chromu. Obecność tych pierwiastków sprawia, że metal nie rdzewieje, pięknie się błyszczy, jest odporny na zarysowania, ostre detergenty oraz wysokie ciśnienie i temperatury wytwarzane podczas mycia w zmywarkach. Wybierając sztućce na prezent, warto skorzystać z możliwości grawerowania. Inicjały  pary młodej i data ślubu wytłoczona na rączkach będą codziennie przypominać o najpiękniejszych, wzruszających chwilach.