Komoda kuchenna – praktyczny mebel niezbędny w kuchni

Jeszcze do niedawna w kuchennych wnętrzach królowały minimalistyczne, chłodne powierzchnie pozbawione jakichkolwiek dekoracyjnych elementów. Dzisiaj możemy obserwować zwrot w kierunku uniwersalnego i ponadczasowego wzornictwa. Niemal lustrzane tafle i proste formy ustępują miejsca bardziej naturalnym i dekoracyjnym meblom. Wśród popularnych mebli znajdują się komody kuchenne. Jaki model warto mieć w swojej kuchni? Sprawdź!

Ponadczasowa klasyka

Komoda łączy w sobie walory praktyczne z eleganckim wykończeniem. Harmonijnym i ciekawym uzupełnieniem kuchennej kolekcji będzie model wykonany z litego drewna. Klasyczna, symetryczna forma, frezowane fronty o naturalnej strukturze i duże, mosiężne uchwyty wniosą do aranżacji klasę i szyk. Jeśli bardziej niż klasykę cenisz nowoczesne rozwiązania, z pewnością przypadną Ci do gustu modele wykonane z lekkiej płyty meblowej. Producenci idący z duchem czasu oferują lekkie komody pokryte matowym, półmatowym lub połyskującym laminatem w różnorodnych kolorach, wśród których największą popularnością cieszy się biel. Tego typu mebel sprawdzi się w kuchniach inspirowanych modnym, skandynawskim wzornictwem. Ciekawe wzory znajdziesz między innymi na stronie www.gama-sklep.com.pl.

Praktyczna komoda kuchenna w jadalni

Komoda kuchenna jest niezwykle praktycznym meblem, który sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również jadalni. Pojemne wnętrze pomieści zastawę stołową, wazony oraz obrusy, które będą zawsze pod ręką. Do stworzenia funkcjonalnej jadalni nie trzeba wiele – duży stół, komplet krzeseł, komoda, dekoracyjna lampa i subtelne oświetlenie w zupełności wystarczą, aby stworzyć praktyczną aranżację ze smakiem.