Czym jest kriolipoliza?

Dzięki rozwojowi kosmetologii i medycyny estetycznej dbanie o swoje ciało jest znacznie prostsze. Pracować nad swoją sylwetką możemy już nie tylko na sali treningowej czy siłowni, ale również w gabinecie pod okiem doświadczonego lekarza. Szczególnie polecanym przez ekspertów zabiegiem odchudzającym jest kriolipoliza. Czym charakteryzuje się kuracja? Kto może z niej skorzystać? Sprawdź!

Odchudzanie przez zamrażanie

Kriolipoliza jest bezpieczną i skuteczną alternatywą dla niegdyś popularnego zabiegu liposukcji. Kuracja wykonywana jest nie na stole operacyjnym, a w gabinecie lekarskim. Kriolipoliza polega na miejscowym zamrażaniu komórek tłuszczowych, które nie są odporne na działanie niskiej temperatury. Uszkodzony tłuszcz wydalany jest w naturalnych procesach metabolicznych, co daje efekt wyraźnego wyszczuplenia. Standardowy zabieg trwa zazwyczaj godzinę. Efekty widoczne są po kilku tygodniach.

Urządzenia do kriolipolizy Cool Tech – precyzja działania

Do przeprowadzenia zabiegu niezbędne jest użycie zaawansowanego, nowoczesnego sprzętu, takiego jak urządzenia do kriolipolizy Cool Tech. Dzięki specjalnym aplikatorom o zróżnicowanej wielkości możliwe jest precyzyjne działanie na niewielkich partiach ciała.

Bezpieczeństwo to podstawa

W przeciwieństwie do zabiegów odsysania tłuszczu, kriolipoliza jest w pełni bezpieczna, bezbolesna i nie niesie ze sobą żadnych groźnych dla zdrowia skutków ubocznych. Co ważne, obniżona temperatura działa destrukcyjnie jedynie na tkankę tłuszczową. Narządy wewnętrzne nie są w najmniejszym stopniu narażone na uszkodzenia. Zanim zdecydujemy się na zabieg, należy skonsultować się z lekarzem, który wykluczy występowanie ewentualnych przeciwwskazań. Zaliczyć możemy do nich między innymi ciążę, karmienie piersią czy choroby wątroby.


cycnesa.org inklouds.pl https://bdswebwizard.com/lezak-na-balkon-wygodny-mebel-wypoczynkowy/