Bułgaria – dobre miejsce na wakacyjny urlop

Bułgaria była wakacyjnym celem numer w czasach PRL-u. Szczęśliwcem był ten, komu udało się tam wyjechać na rodzinne wczasy. Dziś kraj znad Morza Czarnego znów przyciąga Polaków plażami, słonecznymi jak w Słonecznym Brzegu czy złotymi, jak w Złotych Piskach. I wcale nie sentyment odgrywa tu główną rolę.

Dobra jakość we wciąż dobrej cenie

Bułgaria systematycznie nadrabia dystans do najpopularniejszych turystycznie krajów. Standard hoteli, jakość obsługi czy czystość plaż są na coraz wyższym poziomie. Przy tym ceny są wciąż bardzo atrakcyjne, szczególnie dla mniej zamożnych osób. Obecnie prawie każde biuro podróży ma w swojej ofercie wczasy w Bułgarii. Bułgaria to kilkaset kilometrów linii brzegowej nad ciepłym morzem, więc wybór jest duży.

Autokarem do Bułgarii

Do bułgarskich kurortów najlepiej wybrać się autokarem z biurem podróży. Wówczas cenowo wychodzi najkorzystniej. Bułgaria autokarem to szansa nie tylko na złapanie pięknej opalenizny na plaży, ale też okazja to obejrzenia licznych zabytków tego kraju, zarówno starożytnych, w tym rzymskich, jak i późniejszych. Bułgaria to także kraj pysznego jedzenia i dobrego wina. A wszystko w niskiej i przystępnej cenie. Dlatego warto wybrać tanie wakacje autokarem do tego kraju, aby przywieź piękne wspomnienia i niezapomniane wrażenia.